Hakkımızda

Partner Electronic Hakkında...

Partner HTF Elektronik; elektronik ve haberleşme, endüstri, elektronik ve savunma sanayi sektörlerine yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Partner HTF Elektronik, satış ve servis, Ar-Ge, tasarım ve üretim alanlarındaki bilgi ve birikimi ile öncü bir "ileri teknoloji" firmasıdır.

Uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ile Askeri ve Savunma sanayi başta olmak üzere kamu ve özel sektöre; devlet ve vakıf üniversite labaratuarlarına özel ve genel amaçlı test - ölçü cihaz & sistemleri satışı, sistem entegrasyonu, elektronik tasarım ve üretim, elektronik test & ölçü cihazları tasarımı ve üretimi, RF kablo ve bileşenleri temini, danışmanlık, eğitim hizmetleri, teknik servis hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan bu yana özellikle test & ölçüm cihazları, RF kablo ve bileşenleri pazarında dünyanın önde gelen firmalarını başarıyla temsil eden firmamız, uzman mühendis kadrosuyla birçok millileştirme projesini de yürütmektedir.

Konularında uzman kadromuz, sektörde uzun yıllardan bu yana gelen tecrübemiz, bilgi birikimimizin ve sahip olduğumuz iş deneyiminin birleşmesini tüm iş alanlarımıza yansıtıyoruz. Bu sinerji ile köklü sektörel tecrübeye dayalı, yüksek kaliteli ve kapsamlı hizmet yelpazesi sunan firmamız şimdi sektörde edindiği bilgi ve birikimini, sektör paydaşlarına, alan ve ürünlerine ilişkin eğitim vererek paylaşmaktadır.

Dünyada gelişen yüksek teknolojiyi yakından takip ederek bu gelişmeleri anında ülkemiz Türkiye'ye sunmayı ve bu konuda her zaman lider olmayı hedefliyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kalite ve memnuniyeti baz alarak üst düzey hizmet vermekten gururlu, sorunlarınıza çözüm bulmaktan ve sizi dinlemekten gururluyuz.

NEDEN
BİZ ?

Dünyada gelişen yüksek teknolojiyi yakından takip ederek bu gelişmeleri anında ülkemiz Türkiye'ye sunmayı ve bu konuda her zaman lider olmayı hedefliyoruz.
WirelessCommunication-62358098_0
Partner HTF Elektronik, yenilikçi düşünceye sahip, uygulamaları ve teknolojileri derinlemesine kavramış, kenetlenmiş yönetim ve teknik mühendis kadrosu ile müşterilerimize işlerini yürütmede ve büyütmede her zaman yardımcı olmayı (Know-How) ve mutlak müşteri memnuniyetini kendisine görev edinmiştir. Bunun için en önem verdiğimiz husus, müşterilerimizin kendilerine özgü koşulları ve gereksinimlerini dikkate alarak, en kısa sürede ve en uygun maliyet koşullarını, doğru çözüm seçenekleriyle kendilerine sunmaktır. Uzmanlık ve ilgi alanımıza giren tüm konularda bütün müşterilerimizin fiyat ve performans odaklı ihtiyaçlarını belirlemek ve çözüm üretmek bizim temel çalışma alanımız ve prensibimizdir.
Marketinde öncü ve lider konuma gelmek için sürekli kendini yenileyen ve bu yeniliklere hızla gelişerek Türkiye'nin Elektronik Test & Ölçüm marketinde mükemmelliğin tek adresi olmaktır. Geçen 10 sene içersinde tasarladığımız , geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünler ile hem Türkiye'de hem de dünyada tercih edilen global şirketler arasında yer almaktır.
Sonuç Odaklı Olmak
Yenilikçi Olmak
Girişimci Olmak
Çözüm Sunmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak
Mükemmeliyeti Sunmak
Zamanın Nakit Olduğundan Hareketle, Süreyi İyi Kullanmak
Elektronik ve Endüstriyel Çözümler
Elektronik Tasarım ve Üretim
Elektronik PCB tasarımı Proje Yönetimi
Sistem Entegrasyonu
Test&Ölçüm Cihazları Satışı
RF & Mikrodalga Teknolojileri
Telekomünikasyon Teknolojileri
Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
RF & Mikrodalga Kablo ve Bileşenleri
Dijital Osiloskoplar
Spektrum Analizörler
RF & Mikrodalga Sinyal Jeneratörleri
Waveform ve Fonksiyon Jeneratörleri
RF Güç Sensörleri
AC-DC Güç Kaynakları
Güç Kalite ve Enerji Analizörleri
Elektriksel Test ve Ölçü Cihazları
AC-DC Load & Source
El ve Masa Tipi Dijital Multimetreler
RF Kablolar & Komponentler
Termal Kameralar ve Termometreler
Lehimleme Ekipmanları
Mikrodalga Tuners
Veri Toplama Sistemleri

Müşterilerimiz